KPMG állásajánlat:

Software Fejlesztő - Digitális Audit Központ

Referenciaszám: AU-SENI-1030

A KPMG a világ egyik vezető könyvvizsgáló, adó- és üzleti tanácsadó cége, 236 ezer dolgozójával 144 országban van jelen. Magyarország TOP100 cége közül 72-nek már dolgoztunk és nem állunk meg! Bármi is érdekeljen a világból, nálunk nagyot léphetsz felé. Lendületes közegben, okos emberek társaságában tanulhatod meg jól használni a tudásodat. Pontosan hogyan? Álláshirdetésünkből megtudhatod, mire számíthatsz a gyakorlatban, ha nálunk dolgozol. Hiszen a te ambíciód, a közös jövőnk.

#poweredbyyou

Auditorként elsődleges feladatunk eldönteni, hogy a vizsgált cég éves beszámolója megbízható és valós képet ad-e a tulajdonosok számára a vállalkozás vagyoni és pénzügyi helyzetéről. Izgalmas projektben vehetsz részt, és akár az első napodtól éles ügyfélhelyzetekben próbálhatod ki magad.

Ezt a lehetőséget pont Neked találták ki, ha…

  • van tapasztaltod C#, MSSQL fejlesztésben, (VBA ismerete előnyt jelent),
  • legalább 3 év releváns tapasztalattal rendelkezel fejlesztői területen
  • kiváló a kommunikációs készséged, könnyen megtalálod a hangot a fejlesztőkkel és az üzleti oldal képviselőivel is,
  • van tapasztalatod nagyobb, komplexebb projektek tervezésében és részekre bontásában,
  • dolgoztál már agilis környezetben, könnyen alkalmazkodsz a változásokhoz
  • van tapasztaltod abban, hogy junior fejlesztők munkáját segíted akár szakmai szempontból, akár az egyéni fejlődési céljaikkal összefüggésben,
  • szeretsz csapatban dolgozni,
  • angol nyelvtudásod legalább középszintű,
  • pontosság, határozottság, rugalmasság jellemez.

Mit érdemes tudnod a csapatunkról?

  • Magyarországon felépítettük és folyamatosan bővítjük a jelenleg 80 főt foglalkoztató Digitális Könyvvizsgálati Központunkat (DAC),
  • az osztály úttörő szerepet játszik a nagy adatállományokat elemző eszközök fejlesztésében és alkalmazásában a könyvvizsgálat során,
  • számos automatizált audit tesztet és szoftvert fejlesztettünk, valamint üzemeltetünk,
  • agilis project management módszertant és SCRUM keretrendszert alkalmazunk a fejlesztési projectek során.

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • az automatizálási projektekben való aktív részvétel (új munkafolyamatok tervezése és kialakítása),
  • szoftverek, feladatok teljeskörű kivitelezése, technikai specifikációk írása,
  • Product Ownerekkel és a társosztályokkal való folyamatos egyeztetés, kapcsolattartás az egyes fejlesztési feladatokat illetően,
  • Junior Kollégák munkájának és szakmai fejlődésének támogatása,
  • folyamatok, élesítések megfelelő előkészítése, kódok körültekintő ellenőrzése.

Mit ajánlunk számodra?

  • fiatal, jókedvű, motivált és lendületes kollégákkal dolgozhatsz,
  • hosszú távú karrier lehetőséget,
  • rendszeres csapatépítő programokat,
  • szakmai tréningeken való részvételi lehetőséget,
  • kiszámítható munkakörnyezetet, lehetőséget nagyarányú otthoni munkavégzésre,
  • munkavállalói jóllétet támogató programok, (csapatsportok, Tudatos Jóllét Program, Self-Care konzultáció).

Mi a KPMG-nél az értékeink mentén éljük a mindennapokat: azt tesszük, ami helyes, folyamatosan törekszünk a fejlődésre, bátran és elhivatottan gondolkodunk és cselekszünk. Tiszteljük a többieket, hiszünk a sokszínűség erejében, valamint aktívan teszünk azért, hogy egy jobb jövőt építsünk a következő generációknak.

Jelentkezz hozzánk pár kattintással, és éljünk meg közös sikereket.

A KPMG egyenlő esélyeket biztosító, a munkahelyi diverzitást értékelő munkáltató. Jelentkezésre bátorítunk mindenkit, aki megfelelő kvalifikációval rendelkezik, és készek vagyunk alkalmazkodni a megváltozott munkaképességű munkavállalók igényeihez. Bármilyen kérdés vagy a felvételi folyamat méltányos módosításának ügyében keress minket bizalommal a Kapcsolat menüpont alatt megadott elérhetőségeken.

Az állás alapinformációi

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Üzletág: Könyvvizsgálat
  • Elvárt tapasztalat:
    • Tapasztalt
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
Add tovább

Ismersz olyat, akire tökéletesen illik ez a pozíció? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést!
Megosztási lehetőségek:

1134 Budapest, Váci út 31.

Budapest

Why should you choose KPMG?

Personal and professional growth

Develop your skills and know-how through an average of 64 hours of professional and individual training on offer each year.

You’ll receive continuous feedback on your work and performance from your mentor and performance manager, to be able to grow continuously.

Cooperative, motivated team

Team building, Christmas parties, inspirational events, company-wide activities – online or offline, You are the focus and you can be yourself.

Your mental and physical health are important to us. We support our colleagues’ sports activities, including team sports and running competitions.

Real and relevant knowledge

Thanks to professional trainings and knowledge gained in various industries, you can experience what it is like when the leaders of the largest companies turn to you directly for professional help.

You can use your professional knowledge not only in client projects, but also in pro-bono and volunteer activities.

Stable local basis, international background

Performance assessment on an international basis, local mentors, promotions and salary increases - they're not just promises, it's all possible in your first year.

Have a go at KPMG member firms abroad through a secondment, which can last from a few months to a few years.