KPMG állásajánlat:

Könyvelő – Tanácsadási területre

Referenciaszám: AV-KÖNY-1106

A KPMG a világ egyik vezető könyvvizsgáló, adó- és üzleti tanácsadó cége, 219 ezer dolgozójával 147 országban van jelen. Magyarország TOP100 cége közül 72-nek már dolgoztunk és nem állunk meg! Bármi is érdekeljen a világból, nálunk nagyot léphetsz felé. Lendületes közegben, okos emberek társaságában tanulhatod meg a jól használni a tudásodat. #poweredbyyou

Iparág-specifikus szolgáltatásokkal segítjük az ügyfeleket az értékteremtésben és a kockázatok kezelésében. Változatos ügyfél portfóliónknak köszönhetően a telekommunikáció, az energetika, IT, pénzügy világában vagy épp a sportszektorban szerezhetsz életre szóló tapasztalatokat és dolgozhatsz jövőbe mutató projekteken.

Amivel várunk:
  • Hosszútávú karrierlehetőség egy dinamikusan növekvő, nemzetközi környezetben
  • Fiatalos és motivált csapat
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés és juttatások
  • Tanfolyamokon, továbbképzéseken való részvételi lehetőség

Főbb feladatok:
  • Cégek teljes körű könyvelési feladatainak ellátása
  • Zárásokban való részvétel különböző ügyfelek számára
  • Pénzügyi kimutatások készítése a magyar számviteli törvénynek megfelelően és adóbevallások készítése
  • Hatóságokkal (KSH, MNB, NAV) való kapcsolattartás
  • Számviteli kérdések megválaszolása
  • Aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel – szükség esetén utazás
  • Egy 2-3 fős szakmai csapat munkájának irányítása

Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (előny: pénzügy/számvitel szak)
  • 2-4 éves teljes körű könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv minimum középszintű ismerete írásban és szóban egyaránt
  • Erős számítógépes ismeretek (World, Excel)
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Alapos, részletorientált, pontos munkavégzés
  • Előny: Navision program ismerete

Jelentkezz hozzánk pár kattintással, és éljünk meg közös sikereket.

A KPMG egyenlő esélyeket biztosító, a munkahelyi diverzitást értékelő munkáltató. Jelentkezésre bátorítunk mindenkit, aki megfelelő kvalifikációval rendelkezik, és készek vagyunk alkalmazkodni a megváltozott munkaképességű munkavállalók igényeihez. Bármilyen kérdés vagy a felvételi folyamat méltányos módosításának ügyében keress minket bizalommal a Kapcsolat menüpont alatt megadott elérhetőségeken.

Az állás alapinformációi

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Üzletág: Advisory
  • Elvárt tapasztalat:
    • Tapasztalt
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
Add tovább

Ismersz olyat, akire tökéletesen illik ez a pozíció? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést!
Megosztási lehetőségek:

1134 Budapest, Váci út 31.

Budapest

Why should you choose us?

You can improve yourself on an average of 64 hours of professional and individual training each year.

Part-time working hours and working partly from home to help you attain a healthy work-life balance.

We organise annual health screenings for our colleagues, and health insurance is part of your benefits. We also support our colleagues’ sports activities, including team sports and running races.

More than 80% of our colleagues is proud to work at KPMG.

You can dedicate three working days per year to volunteering, including centrally organised professional pro bono jobs as well as individual initiatives supported by the company.

You can test yourself in KPMG offices abroad with your secondment lasting from a few months to a few years.

When you get started you'll receive an iPhone and a laptop, and you can also use the associated employee package for private purposes up to the set limit.