Könyvelő – Tanácsadási területre

Ezt a lehetőséget pont Neked találták ki, ha…

− főiskolai vagy egyetemi végzettséggel rendelkezel (előny: pénzügy/számvitel szak),
− 2-4 éves teljes körű könyvelésben szerzett szakmai tapasztalatod van,
− minimum középszintű az angol nyelvtudásod írásban és szóban egyaránt,
− erős számítógépes ismereteid vannak (World, Excel),
− ügyfélközpontú szemlélet, alapos, részletorientált és pontos munkavégzés jellemez,
− Navision programot is ismered (előny).

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:
− cégek teljes körű könyvelési feladatainak ellátásában,
− zárásokban való részvételben különböző ügyfelek számára,
− pénzügyi kimutatások készítésében a magyar számviteli törvénynek megfelelően és adóbevallások készítésében,
− hatóságokkal (KSH, MNB, NAV) való kapcsolattartásban,
− számviteli kérdések megválaszolásában,
− aktív kapcsolattartásban az ügyfelekkel – szükség esetén utazás,
− egy 2-3 fős szakmai csapat munkájának irányításában.

Mit ajánlunk számodra?
− Hosszútávú karrierlehetőséget dinamikusan növekvő, nemzetközi környezetben,
− Fiatalos és motivált csapatot,
− Személyes és szakmai fejlődési lehetőséget,
− Versenyképes bérezést és juttatásokat,
− Tanfolyamokon, továbbképzéseken való részvételi lehetőséget.