KPMG állásajánlat:

Üzleti folyamat automatizálás - Tanácsadó/Szenior Tanácsadó

Referenciaszám: AV-ÜZLE-0302

A KPMG a világ egyik vezető könyvvizsgáló, adó- és üzleti tanácsadó cége, 219 ezer dolgozójával 147 országban van jelen. Magyarország TOP100 cége közül 72-nek már dolgoztunk és nem állunk meg! Bármi is érdekeljen a világból, nálunk nagyot léphetsz felé. Lendületes közegben, okos emberek társaságában tanulhatod meg a jól használni a tudásodat. #poweredbyyou

Iparág-specifikus szolgáltatásokkal segítjük az ügyfeleket az értékteremtésben és a kockázatok kezelésében. Változatos ügyfél portfóliónknak köszönhetően a telekommunikáció, az energetika, IT, pénzügy világában vagy épp a sportszektorban szerezhetsz életre szóló tapasztalatokat és dolgozhatsz jövőbe mutató projekteken.

 Ezt a lehetőséget pont Neked találták ki, ha…

  • informatikai végzettséggel rendelkezel,
  • jártas vagy a következőkben: Blue Prism és/vagy UiPath és/vagy Automation Anywhere fejlesztés és különböző kapcsolódó IT architektúrák,
  • már van minimum 4-5 év tapasztalatod hasonló munkakörben,
  • magyarul és angolul is magabiztosan kommunikálsz írásban és szóban,
  • jártas vagy üzleti adminisztrációban és fogalmakban,
  • haladó szintű ismereted van a Microsoft Windows és Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook) termékcsaládban,
  • haladó szinten vagy Microsoft Excel programozásban (VBA),
  • ismersz legalább egy adatbázis technológiát (pl. Microsoft T-SQL, MySQL)

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Üzleti folyamat automatizálási projektekben: folyamat felmérésben, elemzésben, fejlesztésben, dokumentálásban és tesztelésben,
  • Kutatási és elemzési feladatok elvégzésében különböző technológiák vonatkozásában,
  • Nemzetközi csapatokkal való kapcsolattartásban,
  • A projektmenedzserek munkájának támogatásában, a projektekhez kapcsolódó tervezési, szervezési, ellenőrzési, riportálási feladatok támogatásában,
  • Kisebb csapatok koordinálásában

Mit ajánlunk számodra?

  • Kihívásokkal teli munkát egy fiatalos, motivált "Smart Digital Finance - Digital Transformation" csapat tagjaként, nemzetközi cégnél
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőséget
  • Versenyképes fizetést és juttatásokat

Intézkedéseink a koronavírus idejére vonatkozóan:

Otthoni munkavégzés ajánlott a kollégák számára, melyhez laptopot, mobiltelefont biztosítunk.

Alapvetően minden munkatársunk otthonról dolgozik és csak akkor lehetséges az irodába való megjelenés vagy ügyfélhez való kijárás ha az elengedetlenül szükséges és az a vezetővel előre egyeztetésre kerül. Amennyiben mégis szükséges az irodai jelenlét, ahhoz védőfelszerelést (kesztyűt, maszkot, kézfertőtlenítőt) biztosítunk.

Az egészségünk védelme érdekében minden interjú Digitális eszközön (videóinterjún) keresztül zajlik, melyről tájékoztatást és segítséget is nyújtunk a jelöltek számára. A beléptetéshez szükséges az egyszeri személyes jelenlét, onnantól kezdve a betanulás már online eszközökkel működik. Várható munkakezdés területenként eltérő lehet, így erről bővebb tájékoztatást a kiválasztási folyamat során tudunk nyújtani.

Jelentkezz hozzánk pár kattintással, és éljünk meg közös sikereket.

A KPMG egyenlő esélyeket biztosító, a munkahelyi diverzitást értékelő munkáltató. Jelentkezésre bátorítunk mindenkit, aki megfelelő kvalifikációval rendelkezik, és készek vagyunk alkalmazkodni a megváltozott munkaképességű munkavállalók igényeihez. Bármilyen kérdés vagy a felvételi folyamat méltányos módosításának ügyében keress minket bizalommal a Kapcsolat menüpont alatt megadott elérhetőségeken.

Az állás alapinformációi

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Üzletág: Advisory
  • Elvárt tapasztalat:
    • Tapasztalt
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
Add tovább

Ismersz olyat, akire tökéletesen illik ez a pozíció? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést!
Megosztási lehetőségek:

1134 Budapest, Váci út 31.

Budapest

Why should you choose us?

You can improve yourself on an average of 64 hours of professional and individual training each year.

Part-time working hours and working partly from home to help you attain a healthy work-life balance.

We organise annual health screenings for our colleagues, and health insurance is part of your benefits. We also support our colleagues’ sports activities, including team sports and running races.

More than 80% of our colleagues is proud to work at KPMG.

You can dedicate three working days per year to volunteering, including centrally organised professional pro bono jobs as well as individual initiatives supported by the company.

You can test yourself in KPMG offices abroad with your secondment lasting from a few months to a few years.

When you get started you'll receive an iPhone and a laptop, and you can also use the associated employee package for private purposes up to the set limit.