Állásajánlat nyomtatása

KPMG állásajánlat:

Experienced Employer Branding Specialist

Referenciaszám: CS-EXPE-0304

A KPMG a világ egyik vezető könyvvizsgáló, adó- és üzleti tanácsadó cége, 236 ezer dolgozójával 144 országban van jelen. Magyarország TOP100 cége közül 72-nek már dolgoztunk és nem állunk meg! Bármi is érdekeljen a világból, nálunk nagyot léphetsz felé. Lendületes közegben, okos emberek társaságában tanulhatod meg jól használni a tudásodat. Pontosan hogyan? Álláshirdetésünkből megtudhatod, mire számíthatsz a gyakorlatban, ha nálunk dolgozol. Hiszen a te ambíciód, a közös jövőnk.

#poweredbyyou

Központi szolgáltató csoportjaink feladata, hogy segítsék a szakmai stábokat üzleti céljainak elérésében és biztosítsák a KPMG hatékony napi működését. Ehhez a részleghez tartoznak HR-, IT-, marketing-, pénzügyi és üzletfejlesztési csoportjaink éppúgy, mint korszerű irodaházunk operatív ügyeit intéző csapatunk vagy fordítóink.

Te tudod már, hogyan erősítheted velünk tovább a KPMG munkáltatói márkáját?

Dolgozz velünk employer branding speacialistaként!

Ambiciózus terveket és célokat fogalmaztunk meg cégünk munkáltatói márkájának további építéséhez, amiben Rád is számítunk!

Recruitment & Employer Branding csapatunkba keressük új kollegánkat, aki támogatja a KPMG üzleti- és toborzási céljait, valamint hozzájárul a jelölt-élmény folyamatos fejlesztéséhez.

Ha jó kreatív szakembernek, kommunikátornak és szervezőnek tartod magad, akkor nálunk a helyed, kamatoztasd a KPMG-ben tovább a már megszerzett tapasztalataidat!

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • employer branding stratégia kidolgozásában való aktív részvétel és annak megvalósítása
  • recruitment és employer branding programok és események (állásbörzék, egyetemi előadások és rendezvények, nyílt napok) stratégiai és operatív szintű menedzselése
  • tartalomgyártás: szövegírás, hírlevélszerkesztés, social media üzenet
  • egyetemekkel és hallgatói szervezetekkel való együttműködés
  • KPMG ambassador program működtetése
  • kapcsolattartás állásportálokkal, egyetemekkel, ügynökségekkel
  • prezentációk és riportok készítése
  • employer branding tevékenységekhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • szoros együttműködés a recruitment, a HR Business Advisor és a marketing csapattal.

Téged keresünk, ha…

  • gazdasági területen végzett diplomával rendelkezel
  • 3-5 év releváns tapasztalatot szereztél employer branding vagy recruitment területen (előny multinacionális vállalatnál)
  • jó szervezőképességgel rendelkezel és jól tudsz koordinálni
  • kiválóan kommunikálsz külső és belső stakeholderekkel, egyetemistákkal és vezetőkkel is
  • erősséged a kreatív szövegírás
  • magabiztosan kommunikálsz angolul
  • kreativitással és „can do it” attitűddel rendelkezel
  • precíz és megbízható vagy

Mit ajánlunk számodra?

  • munkavégzésedhez szükséges céges laptop és iPhone
  • közösség és csapatépítő programok
  • hibrid munkavégzés
  • belső és külső képzési programok szakmai és személyes fejlődésedhez
  • privát egészségbiztosítási csomagot, élet- és balesetbiztosítást
  • önkéntes aktivitásokban való részvételi lehetőséget az egész év során, amihez plusz szabadnapot jár
  • kiszámítható és stabil munkahelyet
  • változatos cafetéria elemek közül választhatsz
  • munkavállalói jóllétet támogató programok (sport- és egészségügyi szűrőnapok)
  • ezenfelül ötleteiddel és észrevételeiddel hozzájárulhatsz a KPMG munkáltatói márkájának további építéséhez.

Mi a KPMG-nél az értékeink mentén éljük a mindennapokat: azt tesszük, ami helyes, folyamatosan törekszünk a fejlődésre, bátran és elhivatottan gondolkodunk és cselekszünk. Tiszteljük a többieket, hiszünk a sokszínűség erejében, valamint aktívan teszünk azért, hogy egy jobb jövőt építsünk a következő generációknak.

Jelentkezz hozzánk pár kattintással, és éljünk meg közös sikereket.

A KPMG egyenlő esélyeket biztosító, a munkahelyi diverzitást értékelő munkáltató. Jelentkezésre bátorítunk mindenkit, aki megfelelő kvalifikációval rendelkezik, és készek vagyunk alkalmazkodni a megváltozott munkaképességű munkavállalók igényeihez. Bármilyen kérdés vagy a felvételi folyamat méltányos módosításának ügyében keress minket bizalommal a Kapcsolat menüpont alatt megadott elérhetőségeken.

Az állás alapinformációi

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Üzletág: Central Services
  • Elvárt tapasztalat:
    • Tapasztalt
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
Add tovább

Ismersz olyat, akire tökéletesen illik ez a pozíció? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést!
Megosztási lehetőségek:

1134 Budapest, Váci út 31.

Budapest

Miért válaszd a KPMG-t?

Szakmai és személyes fejlődés

Évente akár 64 órányi szakmai és egyéni készségfejlesztő képzésen fejlesztheted magad.

Mentorod és performance managered folyamatos visszajelzést ad a teljesítményedre vonatkozóan, hogy gyorsabban fejlődj.

Összetartó, motivált csapat

Csapatépítők, karácsonyi parti, inspirációs események, céges programok – online vagy offline, nálunk Te vagy a középpontban és önmagad lehetsz.

A mentális egészség mellett a fizikai jóléted is fontos számunkra. Kollégáink gyakran járnak munka után közösen sportolni vagy neveznek be futóversenyekre, melyeket a cég finanszíroz.

Valódi és releváns tudás

A szakmai tréningeknek és a legkülönbözőbb iparágakban szerzett ismereteknek köszönhetően megtapasztalhatod milyen, amikor a legnagyobb cégek vezetői fordulnak hozzád közvetlenül szakmai segítségért.

Szakmai tudásod nem csak ügyfeleink projektjein, hanem pro-bono munkákon, önkéntes tevékenységek keretében is kamatoztathatod.

Stabil hazai alapok, nemzetközi háttér

Teljesítményértékelés nemzetközi alapokon, hazai mentorok, előléptetés, fizetésemelés – ezek nem csak üres ígéretek, mindez már az első évben lehetséges.

Ha kalandra vágysz, néhány év tapasztalat után kipróbálhatod magad a KPMG külföldi irodáiban is.