Állásajánlat nyomtatása

KPMG állásajánlat:

Pályakezdő Adótanácsadó

Referenciaszám: TX-PÁLY-0223

A KPMG a világ egyik vezető könyvvizsgáló, adó- és üzleti tanácsadó cége, 236 ezer dolgozójával 144 országban van jelen. Magyarország TOP100 cége közül 72-nek már dolgoztunk és nem állunk meg! Bármi is érdekeljen a világból, nálunk nagyot léphetsz felé. Lendületes közegben, okos emberek társaságában tanulhatod meg jól használni a tudásodat. Pontosan hogyan? Álláshirdetésünkből megtudhatod, mire számíthatsz a gyakorlatban, ha nálunk dolgozol. Hiszen a te ambíciód, a közös jövőnk.

#poweredbyyou

Adótanácsadóként speciális adókérdésekben segítjük ügyfeleink működését, adóterheik csökkentését és az adózással kapcsolatos kockázatok kezelését. Sok iparágat és céget ismerhetünk meg, és minden nap izgalmas problémák megoldásán dolgozhatunk.

Te tudod már, hogy mit fogsz kezdeni a gazdasági vagy jogi diplomáddal és hogy hol fogod beindítani a karriered?

Egyik kiemelkedő területünk az adótanácsadás, amely folyamatosan fejlődik és bővül. Csapatunk teljeskörű szolgáltatást nyújt ügyfeleink számára adózás területén, legyen szó magánszemélyek és társaságok adózásáról, nemzetközi adózásról, transzferárazásról, illetve különböző adó és jogitanácsadásokról. Ennek a széleskörű portfóliónknak köszönhetően lehetőséged van különböző adónemhez köthető csapataink közül választani.

Adótanácsadóként a mindennapi feladataidhoz fog majd tartozik:

  • adóbevallások összeállítása,
  • adókalkulációk készítése, adóoptimalizáció,
  • speciális adókérdésekben való segítségnyújtás,
  • adóügyi dokumentációk készítése,
  • átvilágítási jelentések írása,
  • ügyfelek képviselete adóhatóságok előtt,
  • adótanácsadói levelek készítése,
  • adóhatóságokkal szembeni fellebbezések készítése,
  • komplex tanácsadási munkákban a tapasztaltabb kollégák támogatása.

Téged keresünk, ha…

  • gazdasági (preferáltan pénzügy-számviteli) vagy jogi területen szerzett végzettséggel rendelkezel vagy tanulmányaid utolsó félévében jársz,
  • érdekel az adózás és elgondolkodtál már azon, hogy adózás területén helyezkedj el,
  • szeretnél egy általad izgalmasnak tartott adónem szakértőjévé válni, szívesen kipróbálnád magad adótanácsadóként,
  • szívesen használod napi szinten az angol nyelvtudásodat, szóban és írásban egyaránt,
  • erős analitikus készségek, megoldásfókuszú gondolkodásmód, precizitás jellemez,
  • felhasználói szinten használod a Microsoft Office programokat, szívesen dolgozol Excel-ben,
  • olyan munkahelyet keresel, ahol nem csak a szakmai, de az emberi kapcsolatok is fontosak.

Előny, ha…

  • rendelkezel német vagy francia nyelvismerettel.

Mit ajánlunk számodra?

  • Iparág-specifikus tapasztalatra és szerteágazó szakmai tudásra tehetsz szert az összes fő adónemben.
  • Nemzetközileg elismert képesítéseket szerezhetsz.
  • Karrierlehetőséget és széleskörű juttatási csomagot biztosítunk egy gyorsan növekvő, nemzetközi üzleti környezetben.
  • Adótanácsadási területünkön heti 2 nap otthoni munkavégzésre van lehetőséged.
  • A munkavégzéshez szükséges eszközöket biztosítjuk a számodra, céges laptopot és iPhone-t.
  • Performance Manager segítségével biztosítjuk a szakmai fejlődésedet.
  • A közös munkák során rálátásod nyílik számos társosztály (többek között a könyvvizsgálati, a jogi, a tranzakciós tanácsadási, a pénzügyi átvilágítási vagy a vállalatértékelési csapatok) működésére is.
  • Lehetőséged van külföldi tapasztalatszerzésre a KPMG-n belül (akár rövidtávú kiküldetések formájában is).
  • Modern irodai környezetet, saját belsős Rooftop kávézóval.
  • Aktív közösségi élet és rendszeres csapatépítő programok.
  • Fizetés mellett, egyéb juttatásokat biztosítunk számodra (széleskörű cafetéria elemek, egészségbiztosítási csomag, élet-és balesetbiztosítás, szemüveg vásárlás támogatása).
  • Egyetemi tanulmányok támogatása: kötelező szakmai gyakorlat igazolása, szakdolgozathoz kapcsolódó konzulensi támogatás, jogi szakvizsga leigazolása.
  • A gyakornoki időd leteltével lehetőséged van teljes állású ajánlatot kapni tőlünk.

Mi a KPMG-nél az értékeink mentén éljük a mindennapokat: azt tesszük, ami helyes, folyamatosan törekszünk a fejlődésre, bátran és elhivatottan gondolkodunk és cselekszünk. Tiszteljük a többieket, hiszünk a sokszínűség erejében, valamint aktívan teszünk azért, hogy egy jobb jövőt építsünk a következő generációknak.

Jelentkezz hozzánk pár kattintással, és éljünk meg közös sikereket.

A KPMG egyenlő esélyeket biztosító, a munkahelyi diverzitást értékelő munkáltató. Jelentkezésre bátorítunk mindenkit, aki megfelelő kvalifikációval rendelkezik, és készek vagyunk alkalmazkodni a megváltozott munkaképességű munkavállalók igényeihez. Bármilyen kérdés vagy a felvételi folyamat méltányos módosításának ügyében keress minket bizalommal a Kapcsolat menüpont alatt megadott elérhetőségeken.

Az állás alapinformációi

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Üzletág: Adótanácsadás
  • Elvárt tapasztalat:
    • Gyakornok
    • Pályakezdő
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
Add tovább

Ismersz olyat, akire tökéletesen illik ez a pozíció? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést!
Megosztási lehetőségek:

1134 Budapest, Váci út 31.

Budapest

Miért válaszd a KPMG-t?

Szakmai és személyes fejlődés

Évente akár 64 órányi szakmai és egyéni készségfejlesztő képzésen fejlesztheted magad.

Mentorod és performance managered folyamatos visszajelzést ad a teljesítményedre vonatkozóan, hogy gyorsabban fejlődj.

Összetartó, motivált csapat

Csapatépítők, karácsonyi parti, inspirációs események, céges programok – online vagy offline, nálunk Te vagy a középpontban és önmagad lehetsz.

A mentális egészség mellett a fizikai jóléted is fontos számunkra. Kollégáink gyakran járnak munka után közösen sportolni vagy neveznek be futóversenyekre, melyeket a cég finanszíroz.

Valódi és releváns tudás

A szakmai tréningeknek és a legkülönbözőbb iparágakban szerzett ismereteknek köszönhetően megtapasztalhatod milyen, amikor a legnagyobb cégek vezetői fordulnak hozzád közvetlenül szakmai segítségért.

Szakmai tudásod nem csak ügyfeleink projektjein, hanem pro-bono munkákon, önkéntes tevékenységek keretében is kamatoztathatod.

Stabil hazai alapok, nemzetközi háttér

Teljesítményértékelés nemzetközi alapokon, hazai mentorok, előléptetés, fizetésemelés – ezek nem csak üres ígéretek, mindez már az első évben lehetséges.

Ha kalandra vágysz, néhány év tapasztalat után kipróbálhatod magad a KPMG külföldi irodáiban is.