Könyvelő – Tanácsadási területre

Ezt a lehetőséget pont Neked találták ki, ha…

− főiskolai vagy egyetemi végzettséggel rendelkezel (előny: pénzügy/számvitel szak),
− 2-4 éves teljes körű könyvelésben szerzett szakmai tapasztalatod van,
− minimum középszintű az angol nyelvtudásod írásban és szóban egyaránt,
− erős számítógépes ismereteid vannak (World, Excel),
− ügyfélközpontú szemlélet, alapos, részletorientált és pontos munkavégzés jellemez,
− Navision programot is ismered (előny).

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:
− cégek teljes körű könyvelési feladatainak ellátásában,
− zárásokban való részvételben különböző ügyfelek számára,
− pénzügyi kimutatások készítésében a magyar számviteli törvénynek megfelelően és adóbevallások készítésében,
− hatóságokkal (KSH, MNB, NAV) való kapcsolattartásban,
− számviteli kérdések megválaszolásában,
− aktív kapcsolattartásban az ügyfelekkel – szükség esetén utazás,
− egy 2-3 fős szakmai csapat munkájának irányításában.

Mit ajánlunk számodra?
− Hosszútávú karrierlehetőséget dinamikusan növekvő, nemzetközi környezetben,
− Fiatalos és motivált csapatot,
− Személyes és szakmai fejlődési lehetőséget,
− Versenyképes bérezést és juttatásokat,
− Tanfolyamokon, továbbképzéseken való részvételi lehetőséget.

Intézkedéseink a koronavírus idejére vonatkozóan:

Otthoni munkavégzés ajánlott a kollégák számára, melyhez laptopot, mobiltelefont biztosítunk.

Alapvetően minden munkatársunk otthonról dolgozik és csak akkor lehetséges az irodába való megjelenés vagy ügyfélhez való kijárás ha az elengedetlenül szükséges és az a vezetővel előre egyeztetésre kerül. Amennyiben mégis szükséges az irodai jelenlét, ahhoz védőfelszerelést (kesztyűt, maszkot, kézfertőtlenítőt) biztosítunk.

Az egészségünk védelme érdekében minden interjú Digitális eszközön (videóinterjún) keresztül zajlik, melyről tájékoztatást és segítséget is nyújtunk a jelöltek számára. A beléptetéshez szükséges az egyszeri személyes jelenlét, onnantól kezdve a betanulás már online eszközökkel működik. Várható munkakezdés területenként eltérő lehet, így erről bővebb tájékoztatást a kiválasztási folyamat során tudunk nyújtani.