Könyvvizsgálati gyakornok - Számvitel Msc Duális képzésben

2015 őszén a Corvinus Egyetem Számvitel MSc duális képzést indított, melyben a KPMG az egyik gyakorlati
képzést biztosító vállalati partner. A duális képzés lehetőséget ad a hallgatók számára, hogy egyetemi
tanulmányaik mellett releváns szakmai tapasztalatot szerezzenek a világ piacvezető vállalatainál.
A gyakorlati oktatás keretein belül a KPMG szakembereitől tanulsz a könyvvizsgálat rendszeréről, nemzetközi számviteli beszámolási rendszerről, a számvitel és a könyvvizsgálat számítógépes támogatásáról, és oldhatsz meg számviteli és ellenőrzési esettanulmányokat is.

- Mit érdemes tudnod a Corvinus Egyetem duális képzéséről?
- Milyen a duális képzés a KPMG-nél?

Amivel várunk:
- Valódi tapasztalat, biztonságos és támogató környezet
- Komoly üzleti karrier megalapozása piacképes készségek elsajátításával
- Hosszú távú befektetés a jövődbe, akár egy állásajánlat a képzés végén
- Egyetemi teendők tiszteletben tartása
- Képzéseken való részvétel (házon belül/kívül, on-the-job jelleggel)
- Szakdolgozat írás támogatása
- Személyes mentor a képzés ideje alatt
- Részvétel a céges programokon, bulikon, rendezvényeken
- A szakképzési törvényben meghatározott fizetés
- Fiatalos és motivált csapat

Főbb feladatok:
- A könyvvizsgálat folyamatának megismerése, külön feladatok az adott félév programjának megfelelően
- Folyamatos személyes és szakmai fejlődési lehetőség, személyes konzultációval, közvetlen hozzáféréssel gyakorlati szakemberekhez
- Tapasztaltabb kollégák munkájának támogatása tényleges könyvvizsgálati munkák során

Jelentkezz 2021. május 30-ig a KPMG-hez duális képzésre, amennyiben:

- A 2021. évi normál felvételi eljárás keretein belül jelentkeztél a BCE Gazdálkodástudományi Karán számvitel mesterszakra, amely 2021. szeptemberében indul
- Magyarul és angolul is hatékony írásbeli és szóbeli kommunikációs képességekkel rendelkezel
- Szeretsz csapatban dolgozni
- Számodra fontos a folyamatos fejlődés és a készségeid fejlesztése
- Szeretnél gyakorlatias tudást szerezni számos szektorbeli ügyfelünknél