Állásajánlat nyomtatása

KPMG állásajánlat:

Gyakornok adótanácsadási területen - Transfer Pricing Team

Referenciaszám: TX-TRAI-0123

A KPMG a világ egyik vezető könyvvizsgáló, adó- és üzleti tanácsadó cége, 219 ezer dolgozójával 147 országban van jelen. Magyarország TOP100 cége közül 72-nek már dolgoztunk és nem állunk meg! Bármi is érdekeljen a világból, nálunk nagyot léphetsz felé. Lendületes közegben, okos emberek társaságában tanulhatod meg a jól használni a tudásodat. #poweredbyyou

Adótanácsadóként speciális adókérdésekben segítjük ügyfeleink működését, adóterheik csökkentését és az adózással kapcsolatos kockázatok kezelését. Sok iparágat és céget ismerhetünk meg, és minden nap izgalmas problémák megoldásán dolgozhatunk.

Ezt a lehetőséget pont neked találták ki, ha…

  • főiskolán vagy egyetemen tanulsz pénzügy, közgazdász vagy nemzetközi szakon,
  • legalább középfokon beszélsz és írsz angolul és kiválóan magyarul (német nyelvismeret előnyt jelent),
  • minimum 25 órát tudsz dolgozni egy héten,
  • szereted a belföldi és a nemzetközi gazdasági híreket olvasgatni,
  • erős analitikus képességgel rendelkezel,
  • képes vagy a problémák kezelésére és azok megoldására tudsz koncentrálni,
  • precíz munkát végzel és csapatban is megállod a helyed,
  • felhasználószinten ismered a MS Word és Excel programokat.

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • A Tax Advisory területen belül a Transzferárazás csapat támogatása, főként transzferár-dokumentációk készítésében és az adóügyi vélemények kiadásában a transzferárakról helyi és nemzetközi szinten.
  • Üzlettel kapcsolatos kutatások és információk keresése a neten. Adatbázis-keresések készítése
  • Készséges és know-how fejlesztése a csapat szolgáltatási ajánlataihoz.
  • Senior csapattagok munkájának támogatása.

Mit ajánlunk számodra?

  • Fejlesztheted technikai tudásod, emellett széleskörű kereskedelmi ismeretekre tehetsz szert és megismerhetsz különböző iparágakat.
  • Szakemberektől tanulhatsz egy fiatalos és motivált csapat tagjaként.
  • Közismert ügyfelekkel dolgozhatsz együtt és izgalmas feladatokban vehetsz részt.
  • Lehetőséged lesz bele látni az üzleti világba és későbbiekben akár teljes állásban dolgozni.

Measures for the duration of the coronavirus:
We recommend Home Office (work from home) for our colleagues, for this we provide a laptop and mobile phone.
Basically, all of our employees work from home and are only able to come to the office or go to the client if it is absolutely necessary and discussed with the manager. If someone still need an office presence, we provide the protective equipment (gloves, masks, hand sanitizer).
To protect our health, all interviews are conducted through a Digital Device (video interview), for this we provide information and assistance to the candidates. Only for the entry process the personal presence is required, than everything will be online. The starting date can be different based on the positions and departments, regarding this we can provide more information during the selection process.

Jelentkezz hozzánk pár kattintással, és éljünk meg közös sikereket.

A KPMG egyenlő esélyeket biztosító, a munkahelyi diverzitást értékelő munkáltató. Jelentkezésre bátorítunk mindenkit, aki megfelelő kvalifikációval rendelkezik, és készek vagyunk alkalmazkodni a megváltozott munkaképességű munkavállalók igényeihez. Bármilyen kérdés vagy a felvételi folyamat méltányos módosításának ügyében keress minket bizalommal a Kapcsolat menüpont alatt megadott elérhetőségeken.

Az állás alapinformációi

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Üzletág: Tax
  • Elvárt tapasztalat:
    • Gyakornok
  • Munkaidő: Részmunkaidő
Add tovább

Ismersz olyat, akire tökéletesen illik ez a pozíció? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést!
Megosztási lehetőségek:

1134 Budapest, Váci út 31.

Budapest

Miért válassz bennünket?

Évente akár 64 órányi szakmai és egyéni készségfejlesztő képzésen képezheted magad tovább.

Részmunkaidő és részleges otthoni munkavégzés, hogy egyensúlyban legyen a munkád és a magánéleted.

Nálunk fontos az egészség és a jó hangulat. Kollégáink gyakran járnak munka után közösen sportolni vagy neveznek be futóversenyekre, melyeket a cég finanszíroz.

Kollégáink 80% -a büszke arra, hogy nálunk dolgozik.

Évente 3 munkanapot szentelhetsz önkéntes tevékenységekre.

Ha kalandra vágysz, néhány év tapasztalat után kipróbálhatod magad a KPMG külföldi irodáiban is.

Pályakezdő teljes állásban dolgozó kollégáknak Apple iPhone és laptop mindenkinek az első napon, hogy stílusosan végezhesd munkádat.