Pénzügyi kockázatkezelési gyakornok

PÉNZÜGYI KOCKÁZATKEZELÉSI TANÁCSADÓ CSAPAT

Ezt a lehetőséget pont neked találták ki, ha…
  • még BSc-s vagy MSc-s tanulmányokat folytatsz gazdasági szakon vagy matematikus szakon (pénzügy vagy befektetési elemzői tanulmányok előnyt jelenthetnek)
  • minimum heti 24 órát tudnál dolgozni egytem mellett
  • magabiztos angol nyelvtudással rendelekezel (írásban és szóban egyaránt)
  • gyakorlott vagy a Microsoft Office programokban (előny, ha adatelemzői vagy statisztikai szoftverekben is jártas vagy)
  • nem ismeretlenek számodra a banki szabályozások, termékek
  • erős analitikus készségeid vannak, önállóan dolgozol és jól kommunikálsz.

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:
Részvétel különböző banki és biztosítási ügyfeleknél végzett kockázatkezelési, szabályzati megfeleltetési, modellező és ellenőrző projektekben az alábbi munkák elvégzése által:
  • Ajánlatok és megvalósítási dokumentációk előkészítése, adminisztrációja
  • Kutatói és elemzői feladatok a projektekhez kapcsolodóan
  • Részvétel ügyféltalálkozókon és azok tartalmának összefoglalása memo formájában.

Mit ajánlunk számodra?
  • Fiatalos és motivált csapatot, vezetőket
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőséget
  • Mentorálást, hogy a legtöbbet hozhasd ki magadból
  • Hosszú távú karrierlehetőséget
  • Órarendhez igazítható valódi munkatapasztalatot
  • Szakmai képzéseken való részvételt.