Állásajánlat nyomtatása

KPMG állásajánlat:

Kockázati modellező gyakornok

Referenciaszám: AV-KOCK-0812

A KPMG a világ egyik vezető könyvvizsgáló, adó- és üzleti tanácsadó cége, 219 ezer dolgozójával 147 országban van jelen. Magyarország TOP100 cége közül 72-nek már dolgoztunk és nem állunk meg! Bármi is érdekeljen a világból, nálunk nagyot léphetsz felé. Lendületes közegben, okos emberek társaságában tanulhatod meg a jól használni a tudásodat. #poweredbyyou

Iparág-specifikus szolgáltatásokkal segítjük az ügyfeleket az értékteremtésben és a kockázatok kezelésében. Változatos ügyfél portfóliónknak köszönhetően a telekommunikáció, az energetika, IT, pénzügy világában vagy épp a sportszektorban szerezhetsz életre szóló tapasztalatokat és dolgozhatsz jövőbe mutató projekteken.

PÉNZÜGYI KOCKÁZATKEZELÉSI TANÁCSADÓ CSAPAT

Ezt a lehetőséget pont neked találták ki, ha…

  • végzős MSc-s tanulmányokat folytatsz valamilyen gazdasági / matematikai / statisztikai / programozói területen (kvantitatív pénzügyek, pénzügy vagy befektetési elemzői tanulmányok előnyt jelenthetnek)
  • minimum heti 24 órát tudnál dolgozni egyetem mellett
  • magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel (írásban és szóban egyaránt)
  • gyakorlott vagy a Microsoft Office programokban (Excel VBA programozási ismeretek előnyt jelentenek)
  • szeretnél megismerkedni az adatelemzési vagy statisztikai szoftverekkel, továbbá szívesen részt vennél a csapatunk által használt kockázat modellezési eszközök funkcióinak tovább fejlesztésével. (R, Python, SQL ismeretek előnyt jelentenek, de nem alapkövetelmény)
  • nem ismeretlenek számodra a banki szabályozások, termékek
  • erős analitikus készségeid vannak, önállóan dolgozol és jól kommunikálsz

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:
Részvétel különböző banki és biztosítási ügyfeleknél végzett kockázatkezelési, modellező és ellenőrző projektekben az alábbi területeken:

  • Kutatói és elemzői feladatok a projektekhez kapcsolódóan
  • Modell fejlesztések egyes lépéseinek támogatása
  • Modell validációkban való részvétel, modell-teljesítmény visszamérési feladatok elvégzése.
  • Részvétel ügyféltalálkozókon és azok tartalmának összefoglalása emlékeztetőkben.
  • A KPMG Pénzügyi Kockázatkezelési csapata által használt elemzési eszközök / tool-ok folyamatos fejlesztésében való aktív részvétel

Mit ajánlunk számodra?

  • Fiatalos és motivált csapatot, vezetőket
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőséget
  • Mentorálást, hogy a legtöbbet hozhasd ki magadból
  • Hosszú távú karrierlehetőséget
  • Órarendhez igazítható valódi munkatapasztalatot
  • Szakmai képzéseken való részvételt

Intézkedéseink a koronavírus idejére vonatkozóan:

Otthoni munkavégzés ajánlott a kollégák számára, melyhez laptopot, mobiltelefont biztosítunk.

Alapvetően minden munkatársunk otthonról dolgozik és csak akkor lehetséges az irodába való megjelenés vagy ügyfélhez való kijárás ha az elengedetlenül szükséges és az a vezetővel előre egyeztetésre kerül. Amennyiben mégis szükséges az irodai jelenlét, ahhoz védőfelszerelést (kesztyűt, maszkot, kézfertőtlenítőt) biztosítunk.

Az egészségünk védelme érdekében minden interjú Digitális eszközön (videóinterjún) keresztül zajlik, melyről tájékoztatást és segítséget is nyújtunk a jelöltek számára. A beléptetéshez szükséges az egyszeri személyes jelenlét, onnantól kezdve a betanulás már online eszközökkel működik. Várható munkakezdés területenként eltérő lehet, így erről bővebb tájékoztatást a kiválasztási folyamat során tudunk nyújtani.

Jelentkezz hozzánk pár kattintással, és éljünk meg közös sikereket.

A KPMG egyenlő esélyeket biztosító, a munkahelyi diverzitást értékelő munkáltató. Jelentkezésre bátorítunk mindenkit, aki megfelelő kvalifikációval rendelkezik, és készek vagyunk alkalmazkodni a megváltozott munkaképességű munkavállalók igényeihez. Bármilyen kérdés vagy a felvételi folyamat méltányos módosításának ügyében keress minket bizalommal a Kapcsolat menüpont alatt megadott elérhetőségeken.

Az állás alapinformációi

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Üzletág: Advisory
  • Elvárt tapasztalat:
    • Gyakornok
  • Munkaidő: Részmunkaidő
Add tovább

Ismersz olyat, akire tökéletesen illik ez a pozíció? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést!
Megosztási lehetőségek:

1134 Budapest, Váci út 31.

Budapest

Miért válassz bennünket?

Évente akár 64 órányi szakmai és egyéni készségfejlesztő képzésen képezheted magad tovább.

Részmunkaidő és részleges otthoni munkavégzés, hogy egyensúlyban legyen a munkád és a magánéleted.

Nálunk fontos az egészség és a jó hangulat. Kollégáink gyakran járnak munka után közösen sportolni vagy neveznek be futóversenyekre, melyeket a cég finanszíroz.

Kollégáink 80% -a büszke arra, hogy nálunk dolgozik.

Évente 3 munkanapot szentelhetsz önkéntes tevékenységekre.

Ha kalandra vágysz, néhány év tapasztalat után kipróbálhatod magad a KPMG külföldi irodáiban is.

Pályakezdő teljes állásban dolgozó kollégáknak Apple iPhone és laptop mindenkinek az első napon, hogy stílusosan végezhesd munkádat.