Állásajánlat nyomtatása

KPMG állásajánlat:

Auditor - pályakezdő és gyakornoki helyek (szeptemberi kezdéssel)

Referenciaszám: AU-AUDI-0121

A KPMG a világ egyik vezető könyvvizsgáló, adó- és üzleti tanácsadó cége, 219 ezer dolgozójával 147 országban van jelen. Magyarország TOP100 cége közül 72-nek már dolgoztunk és nem állunk meg! Bármi is érdekeljen a világból, nálunk nagyot léphetsz felé. Lendületes közegben, okos emberek társaságában tanulhatod meg a jól használni a tudásodat. #poweredbyyou

Auditorként elsődleges feladatunk eldönteni, hogy a vizsgált cég éves beszámolója megbízható és valós képet ad-e a tulajdonosok számára a vállalkozás vagyoni és pénzügyi helyzetéről. Izgalmas projektben vehetsz részt, és akár az első napodtól éles ügyfélhelyzetekben próbálhatod ki magad.

Biztos vagy abban, hogy könyvvizsgáló szeretnél lenni?
Még nem tudod, pontosan mi a Te utad, de szeretnél erős alapot a karrieredhez?

Bármelyik állítás is legyen rád igaz, nálunk a helyed!

Ezt a lehetőséget pont neked találták ki, ha…
  • gazdasági alapismeretekkel rendelkezel és érdekel a számvitel,
  • legalább középfokú angol-nyelvtudással rendelkezel,
  • élvezed a csapatmunka dinamikáját, de szeretsz önállóan is dolgozni,
  • fontos számodra, hogy értékes gyakorlati tapasztalatot szerezz már a kezdetektől,
  • proaktív vagy és nem félsz feltenni a kérdéseidet.
  • Gyakornoki pozíció esetében minimum 30 órát tudsz vállalni.

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:
  • Ügyfeleink éves beszámolójának ellenőrzése,
  • kapcsolattartás az ügyfelek gazdasági vezetőivel és munkatársaival,
  • adott vállalkozás működésének megismerése, jövőbeli terveik vizsgálata,
  • mindez kezdetben még természetesen tapasztalt kollégák támogatásával.
  • Akár már az első évet követően kollégáid koordinálásáért is felelhetsz majd, amihez szakmai és vezetői képzéseket is biztosítunk.
Mit ajánlunk számodra?
  • Színvonalas javadalmazás, kompenzáció túlóra esetén,
  • lendületes, motivált, fiatal csapat, aktív közösségi élet,
  • önkéntes és egyéb CR aktivitásokban való részvételi lehetőség,
  • valós gyakorlati tapasztalat és változatos feladatok,
  • támogató vezetők és munkatársak,
  • ACCA nemzetközi diploma vagy Okleveles Könyvvizsgálói képzés,
  • évenkénti előrelépési lehetőség, néhány év után nemzetközi kiküldetés várhat,
  • modern iroda és munkaeszközök (laptop, iPhone),
  • home office lehetőség és további, munkavállalói jóllétet támogató programok
  • és nem utolsó sorban: hosszú nyári szabadság.
  • A szakmai gyakorlatod leigazolásában is segítünk.

A kiválasztási folyamatunk épp olyan pörgős, mint a mindennapjaink. Az egész nem több, mint 4 lépés:

(1) Jelentkezel önéletrajzod feltöltésével,

(2) átbeszéljük Veled telefonon a részleteket,

(3) megismerheted jövőbeli vezetőd egy online interjú keretein belül,

(4) és már másnap megkapod a visszajelzésünket!

#yourbigbang #auditorleszek #auditoruniverse

Kérdésed merült fel? Írj nekünk e-mailt a recruitment@kpmg.hu címre.

Jelentkezz hozzánk pár kattintással, és éljünk meg közös sikereket.

A KPMG egyenlő esélyeket biztosító, a munkahelyi diverzitást értékelő munkáltató. Jelentkezésre bátorítunk mindenkit, aki megfelelő kvalifikációval rendelkezik, és készek vagyunk alkalmazkodni a megváltozott munkaképességű munkavállalók igényeihez. Bármilyen kérdés vagy a felvételi folyamat méltányos módosításának ügyében keress minket bizalommal a Kapcsolat menüpont alatt megadott elérhetőségeken.

Az állás alapinformációi

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Üzletág: Audit
  • Elvárt tapasztalat:
    • Gyakornok
    • Pályakezdő
  • Munkaidő: Teljes munkaidő, Részmunkaidő
Add tovább

Ismersz olyat, akire tökéletesen illik ez a pozíció? Hálásak lennénk, ha megosztanád vele ezt a hirdetést!
Megosztási lehetőségek:

1134 Budapest, Váci út 31.

Budapest

Miért válassz bennünket?

Évente akár 64 órányi szakmai és egyéni készségfejlesztő képzésen képezheted magad tovább.

Részmunkaidő és részleges otthoni munkavégzés, hogy egyensúlyban legyen a munkád és a magánéleted.

Nálunk fontos az egészség és a jó hangulat. Kollégáink gyakran járnak munka után közösen sportolni vagy neveznek be futóversenyekre, melyeket a cég finanszíroz.

Kollégáink 80% -a büszke arra, hogy nálunk dolgozik.

Évente 3 munkanapot szentelhetsz önkéntes tevékenységekre.

Ha kalandra vágysz, néhány év tapasztalat után kipróbálhatod magad a KPMG külföldi irodáiban is.

Pályakezdő teljes állásban dolgozó kollégáknak Apple iPhone és laptop mindenkinek az első napon, hogy stílusosan végezhesd munkádat.