Tapasztalt tanácsadó - EU és kormányzati tanácsadás, értékelések, hatásvizsgálatok

A KPMG budapesti stratégiai és működési tanácsadási csoportja közszektorbeli ügyfeleit elsősorban szakpolitikai elemzés, programértékelés, hatáselemzés, programmonitoring, uniós és állami programok végrehajtása, stratégiaalkotás területén támogatja. E szolgáltatások kapcsán projektportfoliónk egyebek mellett kiterjed a regionális politikára, a vállalkozásfejlesztésre, a vidékfejlesztésre és a Közös Agrárpolitikára. Közszektorbeli ügyfeleink között egyaránt megtalálhatóak az Európai Bizottság főigazgatóságai, ügynökségei, a környező európai uniós tagállamok hatóságai és hazai állami intézmények.

Ez a lehetőség Neked szól, ha…

  • legalább három év szakpolitikai vagy programértékelési tapasztalattal és/vagy kormányzati / államigazgatási szervnél / EU-intézménynél szerzett kutatási, elemzési tapasztalattal, kutatásvezetői, kutatásmenedzseri tapasztalattal rendelkezel,
  • képes vagy komplex, szakpolitikához, támogatási programokhoz kapcsolódó elemzési kérdéseket strukturált módon megközelíteni és azokra bizonyítékokon, elemzésen alapuló válaszokat adni,
  • magabiztosan alkalmazol kvalitatív és kvantitatív kutatási módszereket,
  • közgazdaságtani, közpolitikai, gazdálkodástudományi, pénzügyi, vagy egyéb releváns területen szereztél diplomát,
  • a magyar anyanyelvi ismerete mellett tárgyalóképes az angol nyelvtudásod – a kiváló íráskészség is elengedhetetlen,
  • motivál a részvétel külföldi, nemzetközi tanácsadási projektekben,
  • proaktív, megoldásközpontú gondolkodásmód jellemez.

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • szakpolitikákhoz, európai uniós források felhasználásához, programok értékeléséhez és végrehajtásához kapcsolódó kérdések vizsgálata,
  • elemzési, kutatási projektek módszertani megközelítésének kialakítása,
  • projektrészek (pl. adatgyűjtések, interjúsorozatok, vállalati megkérdezések) végrehajtása, elemzések készítése nagy önállóság, proaktivitás mellett,
  • ajánlatok és ügyfélprezentációk készítése, jelentések írása,
  • együttműködés tanácsadó kollégáinkkal budapesti irodánkban és a nemzetközi hálózatunkban.

Mit ajánlunk számodra?

  • Dinamikusan bővülő, fiatalos, motivált csapatot és vezetőket.
  • A szakmai előrelépés, gyors karrier lehetőségét.
  • Részvételi lehetőséget nemzetközi ajánlatok készítésében és megbízások végrehajtásában az Európai Unió főigazgatóságai, ügynökségei számára.
  • Versenyképes bérezést és juttatásokat.
  • Tanfolyamokon, továbbképzéseken való részvételi lehetőséget.
  • Lehetőséget az otthoni munkavégzésre heti több napban.
  • Rugalmasságot a munkaidő beosztásában.

Az alábbi területek ismerete előny, de nem elvárás:

Kiemelt előnyök:

  • Nemzetközi kutatási vagy elemzési projektekhez kapcsolódó tapasztalat;
  • Vállalkozásfejlesztéssel, az energiaszektorral vagy a közlekedési szektorral kapcsolatos tapasztalat;
  • Ökonometriai és statisztikai elemzési módszerek ismerete.

További előnyök:

  • Európai uniós programok végrehajtásához vagy állami támogatásokhoz kapcsolódó tapasztalat;
  • Projektcsapatok koordinációjához, vezetéséhez kapcsolódó tapasztalat;
  • Közbeszerzési szabályok ismerete.

Jelentkezz hozzánk pár kattintással, és éljünk meg közös sikereket.
KPMG.hu/karrier